מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  משפחת פוגל באירוע חגיגי של שותפות חיפה בוסטון

  דולב, אלמוג ושניר, הלא הם האחים המוכשרים לבית משפחת פוגל, הופיעו באירוע חגיגי לראש השנה של שותפות חיפה-בוסטון, שנערך באולם האירועים של עיריית חיפה.

  עיבודים לסקסופון, חצוצרה וטובה: דולב פוגל עצמו!

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   קונסרבטוריון חיפה

   יכולת נגינה על כלי הוא יתרון מדהים שילווה אתכם לאורך כל החיים. תלמידים שמתמקצעים בנגינה כבר מגיל צעיר מפתחים יכולות שכליות טובות יותר, רגישות והקשבה, ומגלים את האהבה לעולם התרבותי העשיר של המוזיקה. לימודי נגינה מקצועיים לילדים ומבוגרים מתקיימים בכל מקום בארץ, כשמשרד החינוך מפקח על קונסרבטוריונים מקצועיים מתוך ההכרה בחשיבות של החינוך המוזיקלי לחיי החברה הישראלים. אחד מהמקומות המקצועיים ביותר שקיימים כיום הוא קונסרבטוריון מרכז יובל, חיפה, אשר צבר מוניטין חיובי של הצלחות רבות בתחום החינוך המוזיקלי. הבחירה שלכם לפנות לקונסרבטוריון חיפה ולאנשי הצוות המיומנים של מרכז יובל למוזיקה, היא בחירה של חינוך למצוינות מוזיקלית ושל חוויית למידה בלתי נשכחת.

   צוות שהולך איתכם לאורך שנות לימודים רבות

   כשאתם בוחרים ללמוד נגינה בקונסרבטוריון מרכז יובל בחיפה, אתם בוחרים במרכז מצוינות עם כל היתרונות של קונסרבטוריון מפוקח על ידי משרד החינוך: קונסרבטוריון מקצועי שיקח אתכם מהשלבים הראשונים של הנגינה על הכלי ועד לתוצאות מרשימות בבגרות במוזיקה, השתלבות בתזמורת העירונית של חיפה ונגינה בקונצרטים ברחבי הארץ והעולם, ולמידה עם המורים המקצועיים והטובים ביותר שיעצימו את היכולות שלכם ויהפכו אתכם לנגנים מיומנים ומקצועיים. מהסיבה הזו, אנחנו במרכז יובל למוזיקה מעודדים אתכם להתמיד בתהליך הלמידה לאורך שנים ולהבטיח שאתם בוחרים בצורה הנכונה ביותר את המורים שילוו אתכם לאורך כל הדרך.

   חוויית מוזיקה מדהימה בתוך קונסרבטוריון חיפה

   מבין כלל המסלולים שמציע קונסרבטוריון מרכז יובל בחיפה, אתם יכולים לבחור ב:

   1. שיעורי נגינה למתחילים – לימוד היסודות של עולם המוזיקה, בתיאורה ובפרקטיקה. צוות מורים מיומן יציע לכם לרכוש יכולות נגינה על מגוון עצום של כלים שמהם תוכלו לבחור את הכלי שהכי מעניין אתכם.
   2. שיעורי פיתוח קול – לזמרים שבחבורה, אפשר ליצור הרגלי שירה נכונים ומיומנויות גבוהות יותר, הכל על מנת לפתח קריירת שירה מקצועית ומנעד רחב יותר.
   3. נגינה בקבוצות ובתזמורות – ברגע שיש לכם את היכולת הבסיסית, תוכלו להשתלב בתזמורות ובהרכבים של קונסרבטוריון מרכז יובל ולנגן עם מוזיקאים אחרים בני גילכם שמנגנים על מגוון כלים, ללמוד לשלב כוחות עם נגנים אחרים, לעבוד עם מנצח ולהופיע בהופעות ובקונצרטים. כי במרכז יובל – מנגנים ביחד!

   שאלות נפוצות

   מה הוא קונסרבטוריון?

   בכל העולם, קונסרבטוריון הוא מרכז חינוכי ללימוד מקצועות המוזיקה והנגינה. בקונסרבטוריון מתקיימים שיעורי נגינה במגוון כלים, שיעורי תיאוריה מוסיקלית וחזרות של תזמורות והרכבי נגינה.

   מה הוא מרכז יובל למוסיקה?

   מרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער הוא קונסרבטוריון מוביל בעיר חיפה שהוקם בשנותיה הראשונות של המדינה ומתקיים כעמותה החל משנת 1996. הוא מוסד חינוכי המעניק חינוך מוסיקלי לתושבי העיר חיפה, ומהווה הבית של תזמורות הנוער של העיר.