מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  דבר המנהל

  אני שמח להזמין את ילדי העיר חיפה לקחת חלק בפעילות החינוכית המוסיקלית של מרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער חיפה, הוא הקונסרבטוריון העירוני.

  מאחורינו אלפי בוגרים, בניהם כאלה שהמשיכו את הדרך המקצועית לעולם המוסיקה ועברו מסלול של נגינה בתזמורות צה"ל, המשיכו לימודים במוסדות להשכלה גבוהה בתחום ורבים אחרים שלקחו זאת כתחביב.

  מרכז יובל למוסיקה מהווה מרכז לחינוך מוסיקלי הפותח צוהר לעולם המוסיקה לכלל ילדי העיר חיפה במגוון רחב של כלי נגינה וסגנונות.

  מרכז יובל מלווה את התלמידים מגיל הגן ועד בחינות הבגרות במוסיקה ומפעיל מערך לימודי רתמוסיקה בגני הילדים בעיר, לימודי מוסיקה יחידניים בכלל כלי הנגינה, לימודי תיאוריה קבוצתיים ונגינה קבוצתית במגוון גופי ביצוע, שהם שותפים פעילים בנוף התרבותי בעיר, בארץ ואף בפסטיבלים ואירועים בינלאומיים.

  מחקרים מוכיחים כי לימודי נגינה מקנים מיומנויות יחודיות חשובות ומועילות מאוד להתפתחות ילדים ובני נוער ואני מזמין את ילדי העיר מכיתה א – י"ב לקחת חלק במפעל המוסיקלי האיכותי שלנו.

  בברכה,

  רן פולסקי

  מנהל מרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער חיפה

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   קונסרבטוריון חיפה

   יכולת נגינה על כלי הוא יתרון מדהים שילווה אתכם לאורך כל החיים. תלמידים שמתמקצעים בנגינה כבר מגיל צעיר מפתחים יכולות שכליות טובות יותר, רגישות והקשבה, ומגלים את האהבה לעולם התרבותי העשיר של המוזיקה. לימודי נגינה מקצועיים לילדים ומבוגרים מתקיימים בכל מקום בארץ, כשמשרד החינוך מפקח על קונסרבטוריונים מקצועיים מתוך ההכרה בחשיבות של החינוך המוזיקלי לחיי החברה הישראלים. אחד מהמקומות המקצועיים ביותר שקיימים כיום הוא קונסרבטוריון מרכז יובל, חיפה, אשר צבר מוניטין חיובי של הצלחות רבות בתחום החינוך המוזיקלי. הבחירה שלכם לפנות לקונסרבטוריון חיפה ולאנשי הצוות המיומנים של מרכז יובל למוזיקה, היא בחירה של חינוך למצוינות מוזיקלית ושל חוויית למידה בלתי נשכחת.

   צוות שהולך איתכם לאורך שנות לימודים רבות

   כשאתם בוחרים ללמוד נגינה בקונסרבטוריון מרכז יובל בחיפה, אתם בוחרים במרכז מצוינות עם כל היתרונות של קונסרבטוריון מפוקח על ידי משרד החינוך: קונסרבטוריון מקצועי שיקח אתכם מהשלבים הראשונים של הנגינה על הכלי ועד לתוצאות מרשימות בבגרות במוזיקה, השתלבות בתזמורת העירונית של חיפה ונגינה בקונצרטים ברחבי הארץ והעולם, ולמידה עם המורים המקצועיים והטובים ביותר שיעצימו את היכולות שלכם ויהפכו אתכם לנגנים מיומנים ומקצועיים. מהסיבה הזו, אנחנו במרכז יובל למוזיקה מעודדים אתכם להתמיד בתהליך הלמידה לאורך שנים ולהבטיח שאתם בוחרים בצורה הנכונה ביותר את המורים שילוו אתכם לאורך כל הדרך.

   חוויית מוזיקה מדהימה בתוך קונסרבטוריון חיפה

   מבין כלל המסלולים שמציע קונסרבטוריון מרכז יובל בחיפה, אתם יכולים לבחור ב:

   1. שיעורי נגינה למתחילים – לימוד היסודות של עולם המוזיקה, בתיאורה ובפרקטיקה. צוות מורים מיומן יציע לכם לרכוש יכולות נגינה על מגוון עצום של כלים שמהם תוכלו לבחור את הכלי שהכי מעניין אתכם.
   2. שיעורי פיתוח קול – לזמרים שבחבורה, אפשר ליצור הרגלי שירה נכונים ומיומנויות גבוהות יותר, הכל על מנת לפתח קריירת שירה מקצועית ומנעד רחב יותר.
   3. נגינה בקבוצות ובתזמורות – ברגע שיש לכם את היכולת הבסיסית, תוכלו להשתלב בתזמורות ובהרכבים של קונסרבטוריון מרכז יובל ולנגן עם מוזיקאים אחרים בני גילכם שמנגנים על מגוון כלים, ללמוד לשלב כוחות עם נגנים אחרים, לעבוד עם מנצח ולהופיע בהופעות ובקונצרטים. כי במרכז יובל – מנגנים ביחד!

   שאלות נפוצות

   מה הוא קונסרבטוריון?

   בכל העולם, קונסרבטוריון הוא מרכז חינוכי ללימוד מקצועות המוזיקה והנגינה. בקונסרבטוריון מתקיימים שיעורי נגינה במגוון כלים, שיעורי תיאוריה מוסיקלית וחזרות של תזמורות והרכבי נגינה.

   מה הוא מרכז יובל למוסיקה?

   מרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער הוא קונסרבטוריון מוביל בעיר חיפה שהוקם בשנותיה הראשונות של המדינה ומתקיים כעמותה החל משנת 1996. הוא מוסד חינוכי המעניק חינוך מוסיקלי לתושבי העיר חיפה, ומהווה הבית של תזמורות הנוער של העיר.