מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  איריס פרי גילעד – מורה לפסנתר

  הפסנתרנית ד"ר איריס פרי גילעד הופיעה לשבחים רבים כרסיטליסטית, מוזיקאית קאמרית, מלווה ווקאלית וסולנית עם תזמורות באוסטריה, הולנד, רומניה, הרפובליקות הסובייטיות לשעבר וארצות הברית.

  התארים של ד"ר פרי גילעד כוללים דוקטורט למוזיקה מאוניברסיטת אינדיאנה בביצוע, חינוך מוזיקלי ובמנהל אמנויות, תואר שני במוזיקה מאוניברסיטת ייל ותואר ראשון במוזיקה מקונסרבטוריון פיבודי מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס.

  מחויבת מאוד לחינוך מוזיקלי, ד"ר פרי גילעד שימשה פרופסור במכללת המקהלה ווסטמינסטר של אוניברסיטת רידר, מכללת ברגן, אוניברסיטת מונמות' ואוניברסיטת וויליאם פטרסון בארצות הברית, שם היא גם שימשה כמנהלת הקבלה למוזיקה.

  בנוסף, ד"ר פרי לימדה באוניברסיטאות ייל, אינדיאנה, מונמות' ומונקלייר סטייט, וכן בבית הספר למוזיקה ת'ורנאואר ב-JCC על ה-Palisades בטנפלי, ניו ג'רזי ובית הספר יום סולומון שכטר של מחוז ברגן בניו מילפורד, NJ. מיומנת בהוראת פסנתר יישומי וכיתתי, הערכת מוזיקה, היסטוריה, תיאוריה ומקלדת, איריס מלמדת גם את טכניקת הפסנתר טאובמן, גישה המאפשרת לפסנתרנים לנגן ללא מאמץ, ללא עומס מעייפות, כאבים ופציעות, כמו גם את שיטת הפסנתר של סוזוקי לתלמידי פסנתר מתחילים. היא רשומה באיגוד סוזוקי של אמריקה.

  הקיץ, איריס תהיה פסנתרנית בקשת אילון ותשתתף במוזיקה קאמרית עם הסטודנטים והסגל.

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   איפה מתקיימים השיעורים?

   שיעורי הנגינה מתקיימים בבית מרכז יובל, ברח' בעל שם טוב 25 בחיפה. חלק מהשיעורים מתקיימים בתוך בתי ספר יסודיים ברחבי העיר בשעות אחרי הלימודים לנוחות התלמידים וההורים, בהתאם לדרישה ולזמינות המורים.

   מה אם אין לי כלי? האם אפשר לשכור אצלכם כלי נגינה?

   אפשר! במרכז יובל למוסיקה מגוון כלי נשיפה וקשת לתלמידים מתחילים, כך שאפשר להירשם ולהתחיל לנגן מיד! השירות בעלות חודשית. בנוסף, תלמידי פסנתר ותופים מוזמנים לבוא ולהתאמן בבית מרכז יובל על בסיס מקום פנוי.

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי