מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  איריס פרי גילעד – מורה לפסנתר

  הפסנתרנית ד"ר איריס פרי גילעד הופיעה לשבחים רבים כרסיטליסטית, מוזיקאית קאמרית, מלווה ווקאלית וסולנית עם תזמורות באוסטריה, הולנד, רומניה, הרפובליקות הסובייטיות לשעבר וארצות הברית.

  התארים של ד"ר פרי גילעד כוללים דוקטורט למוזיקה מאוניברסיטת אינדיאנה בביצוע, חינוך מוזיקלי ובמנהל אמנויות, תואר שני במוזיקה מאוניברסיטת ייל ותואר ראשון במוזיקה מקונסרבטוריון פיבודי מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס.

  מחויבת מאוד לחינוך מוזיקלי, ד"ר פרי גילעד שימשה פרופסור במכללת המקהלה ווסטמינסטר של אוניברסיטת רידר, מכללת ברגן, אוניברסיטת מונמות' ואוניברסיטת וויליאם פטרסון בארצות הברית, שם היא גם שימשה כמנהלת הקבלה למוזיקה.

  בנוסף, ד"ר פרי לימדה באוניברסיטאות ייל, אינדיאנה, מונמות' ומונקלייר סטייט, וכן בבית הספר למוזיקה ת'ורנאואר ב-JCC על ה-Palisades בטנפלי, ניו ג'רזי ובית הספר יום סולומון שכטר של מחוז ברגן בניו מילפורד, NJ. מיומנת בהוראת פסנתר יישומי וכיתתי, הערכת מוזיקה, היסטוריה, תיאוריה ומקלדת, איריס מלמדת גם את טכניקת הפסנתר טאובמן, גישה המאפשרת לפסנתרנים לנגן ללא מאמץ, ללא עומס מעייפות, כאבים ופציעות, כמו גם את שיטת הפסנתר של סוזוקי לתלמידי פסנתר מתחילים. היא רשומה באיגוד סוזוקי של אמריקה.

  הקיץ, איריס תהיה פסנתרנית בקשת אילון ותשתתף במוזיקה קאמרית עם הסטודנטים והסגל.

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   מה הוא קונסרבטוריון?

   בכל העולם, קונסרבטוריון הוא מרכז חינוכי ללימוד מקצועות המוזיקה והנגינה. בקונסרבטוריון מתקיימים שיעורי נגינה במגוון כלים, שיעורי תיאוריה מוסיקלית וחזרות של תזמורות והרכבי נגינה.

   האם ההשתתפות בתזמורות ובשיעורי התיאוריה המוסיקלית היא בתוספת תשלום?

   לא! ההשתתפות בהרכבים, בתזמורות ובשיעורי התיאוריה היא ללא תוספת עלות לתלמידי מרכז יובל מעבר לעלות השיעור הפרטני, מתוך התפיסה שהשיעור עם המורה, שיעור התיאוריה וההשתתפות בתזמורת הם שלושה חלקים חשובים ובלתי נפרדים מלימוד הנגינה, והחוויה היא לא שלמה בלי אחד מהם. תלמידים ממסגרות אחרות מוזמנים להנות מהשתתפות בתזמורות ושיעורי התיאוריה של קונסרבטוריון מרכז יובל בעלות חודשית.

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי