מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  איריס פרי גילעד – מורה לפסנתר

  הפסנתרנית ד"ר איריס פרי גילעד הופיעה לשבחים רבים כרסיטליסטית, מוזיקאית קאמרית, מלווה ווקאלית וסולנית עם תזמורות באוסטריה, הולנד, רומניה, הרפובליקות הסובייטיות לשעבר וארצות הברית.

  התארים של ד"ר פרי גילעד כוללים דוקטורט למוזיקה מאוניברסיטת אינדיאנה בביצוע, חינוך מוזיקלי ובמנהל אמנויות, תואר שני במוזיקה מאוניברסיטת ייל ותואר ראשון במוזיקה מקונסרבטוריון פיבודי מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס.

  מחויבת מאוד לחינוך מוזיקלי, ד"ר פרי גילעד שימשה פרופסור במכללת המקהלה ווסטמינסטר של אוניברסיטת רידר, מכללת ברגן, אוניברסיטת מונמות' ואוניברסיטת וויליאם פטרסון בארצות הברית, שם היא גם שימשה כמנהלת הקבלה למוזיקה.

  בנוסף, ד"ר פרי לימדה באוניברסיטאות ייל, אינדיאנה, מונמות' ומונקלייר סטייט, וכן בבית הספר למוזיקה ת'ורנאואר ב-JCC על ה-Palisades בטנפלי, ניו ג'רזי ובית הספר יום סולומון שכטר של מחוז ברגן בניו מילפורד, NJ. מיומנת בהוראת פסנתר יישומי וכיתתי, הערכת מוזיקה, היסטוריה, תיאוריה ומקלדת, איריס מלמדת גם את טכניקת הפסנתר טאובמן, גישה המאפשרת לפסנתרנים לנגן ללא מאמץ, ללא עומס מעייפות, כאבים ופציעות, כמו גם את שיטת הפסנתר של סוזוקי לתלמידי פסנתר מתחילים. היא רשומה באיגוד סוזוקי של אמריקה.

  הקיץ, איריס תהיה פסנתרנית בקשת אילון ותשתתף במוזיקה קאמרית עם הסטודנטים והסגל.

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   מה הוא מרכז יובל למוסיקה?

   מרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער הוא קונסרבטוריון מוביל בעיר חיפה שהוקם בשנותיה הראשונות של המדינה ומתקיים כעמותה החל משנת 1996. הוא מוסד חינוכי המעניק חינוך מוסיקלי לתושבי העיר חיפה, ומהווה הבית של תזמורות הנוער של העיר.

   האם השיעורים הם פרטניים?

   השיעורים במרכז יובל הם פרטניים, מורה ותלמיד אחד-על-אחד, וכל תלמיד מקבל יחס אישי ומנגן יצירות לפי התקדמותו והעדפותיו. בנוסף, כל תלמיד מוזמן להצטרף לתזמורת או הרכב נגינה ולשיעורי תיאוריה קבוצתיים. במרכז יובל למוסיקה מתקיימים שיעורים באורך שלושים, ארבעים וחמש או שישים דקות. שיעורים של שלושים דקות מומלצים לתלמידים צעירים בשנתם הראשונה, וכדאי להאריך את השיעור עם התקדמות התלמיד ליצירות מורכבות יותר.

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי