מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

ליאורה ועמי שקד

יש לנו שני ילדים הלומדים ב"מרכז יובל למוזיקה":
רועי לומד ב"מרכז יובל" זו השנה התשיעית. הוא החל בשיעורי פסנתר והמשיך בלימודי חצוצרה. על הדרך הוא התנסה גם במספר כלי נגינה אחרים.
לאורך השנים רועי למד נגינה פרטנית אצל מורים מקצועיים ואכפתיים אשר דאגו לשלב בין לימוד נגינה לבין הכרה עמוקה ומעניינת של מלחינים, יצירות ומוזיקאים.
כמו כן, רועי משתתף באופן קבוע בהרכבי נגינה שונים וכן בתזמורות השונות של "מרכז יובל". כיום רועי מנגן בתזמורת הייצוגית של המרכז.
בתנו, שלי, לומדת ב"מרכז יובל" כבר ארבע שנים. היא החלה ללמוד נגינה על פסנתר והשנה הוסיפה גם נגינה על חליל צד.
הלימוד המוסיקלי לא מסתכם רק בשיעורי נגינה אלא גם כרוך בהעשרה בשיעורי תיאוריה, דבר המוסיף לידע ומשפר את היכולת המוסיקלית של ילדנו.
כהורים, נדרשת גם מאתנו מחויבות לבחירה בלימודי נגינה, החל בהסעות, הקפדה על אימונים, ותיאום מלא עם המורים והצוות. בצד מחויבות זו יש הרבה נחת והנאה, בין אם בשמיעת מוזיקה בחלל הבית כרקע לפעילות השוטפת, אם בקונצרטים היחידניים או של ההרכבים והתזמורות ואם בכך שילידנו משתתפים בכנסים של משרד החינוך בכל רחבי הארץ או אפילו מייצגים את "מרכז יובל" במשלחות לחו"ל.
כל זאת הודות למורים, מנצחים, הנהלה וצוות מקצועיים, אכפתיים וחמים.
ממליצים בחום לכל מי שהמוזיקה גורמת לו הנאה ?

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
שאלות נפוצות

אילו תזמורות והרכבים קיימים במרכז יובל?

בקונסרבטוריון מרכז יובל למוסיקה ארבע תזמורות כלי נשיפה והקשה לפי גילאים ורמות, שתי תזמורות כלי קשת ובנוסף הרכבים קאמריים ייצוגיים. כל תלמיד ישובץ בהרכב המתאים לו לפי התקדמותו ויזכה בחוויה של נגינה ביחד!

איפה מופיעות התזמורות של מרכז יובל?

תזמורות הנוער וההרכבים הקאמריים של מרכז יובל מופיעים באופן קבוע בקונצרטים של הקונסרבטוריון, באירועים עירוניים, בכנסים של הפיקוח על לימודי המוסיקה של משרד החינוך, באירועים ארציים וכן בפסטיבלים ותחרויות מסביב לעולם!

לכל השאלות
שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי