מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  ליאורה ועמי שקד

  יש לנו שני ילדים הלומדים ב"מרכז יובל למוזיקה":
  רועי לומד ב"מרכז יובל" זו השנה התשיעית. הוא החל בשיעורי פסנתר והמשיך בלימודי חצוצרה. על הדרך הוא התנסה גם במספר כלי נגינה אחרים.
  לאורך השנים רועי למד נגינה פרטנית אצל מורים מקצועיים ואכפתיים אשר דאגו לשלב בין לימוד נגינה לבין הכרה עמוקה ומעניינת של מלחינים, יצירות ומוזיקאים.
  כמו כן, רועי משתתף באופן קבוע בהרכבי נגינה שונים וכן בתזמורות השונות של "מרכז יובל". כיום רועי מנגן בתזמורת הייצוגית של המרכז.
  בתנו, שלי, לומדת ב"מרכז יובל" כבר ארבע שנים. היא החלה ללמוד נגינה על פסנתר והשנה הוסיפה גם נגינה על חליל צד.
  הלימוד המוסיקלי לא מסתכם רק בשיעורי נגינה אלא גם כרוך בהעשרה בשיעורי תיאוריה, דבר המוסיף לידע ומשפר את היכולת המוסיקלית של ילדנו.
  כהורים, נדרשת גם מאתנו מחויבות לבחירה בלימודי נגינה, החל בהסעות, הקפדה על אימונים, ותיאום מלא עם המורים והצוות. בצד מחויבות זו יש הרבה נחת והנאה, בין אם בשמיעת מוזיקה בחלל הבית כרקע לפעילות השוטפת, אם בקונצרטים היחידניים או של ההרכבים והתזמורות ואם בכך שילידנו משתתפים בכנסים של משרד החינוך בכל רחבי הארץ או אפילו מייצגים את "מרכז יובל" במשלחות לחו"ל.
  כל זאת הודות למורים, מנצחים, הנהלה וצוות מקצועיים, אכפתיים וחמים.
  ממליצים בחום לכל מי שהמוזיקה גורמת לו הנאה 😊

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם רק ילדים יכולים ללמוד נגינה? עד איזה גיל אפשר להתחיל ללמוד נגינה?

   אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד נגינה על כלי! אנחנו במרכז יובל מלמדים תלמידים בכל הגילאים ומאמינים שנגינה היא תחביב חשוב ומפתח שיעשיר את חייו של כל מי שיעסוק בו, כך שאף פעם לא מאוחר להגשים את החלום!

   האם ההשתתפות בתזמורות ובשיעורי התיאוריה המוסיקלית היא בתוספת תשלום?

   לא! ההשתתפות בהרכבים, בתזמורות ובשיעורי התיאוריה היא ללא תוספת עלות לתלמידי מרכז יובל מעבר לעלות השיעור הפרטני, מתוך התפיסה שהשיעור עם המורה, שיעור התיאוריה וההשתתפות בתזמורת הם שלושה חלקים חשובים ובלתי נפרדים מלימוד הנגינה, והחוויה היא לא שלמה בלי אחד מהם. תלמידים ממסגרות אחרות מוזמנים להנות מהשתתפות בתזמורות ושיעורי התיאוריה של קונסרבטוריון מרכז יובל בעלות חודשית.

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי