מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  ליאורה ועמי שקד

  יש לנו שני ילדים הלומדים ב"מרכז יובל למוזיקה":
  רועי לומד ב"מרכז יובל" זו השנה התשיעית. הוא החל בשיעורי פסנתר והמשיך בלימודי חצוצרה. על הדרך הוא התנסה גם במספר כלי נגינה אחרים.
  לאורך השנים רועי למד נגינה פרטנית אצל מורים מקצועיים ואכפתיים אשר דאגו לשלב בין לימוד נגינה לבין הכרה עמוקה ומעניינת של מלחינים, יצירות ומוזיקאים.
  כמו כן, רועי משתתף באופן קבוע בהרכבי נגינה שונים וכן בתזמורות השונות של "מרכז יובל". כיום רועי מנגן בתזמורת הייצוגית של המרכז.
  בתנו, שלי, לומדת ב"מרכז יובל" כבר ארבע שנים. היא החלה ללמוד נגינה על פסנתר והשנה הוסיפה גם נגינה על חליל צד.
  הלימוד המוסיקלי לא מסתכם רק בשיעורי נגינה אלא גם כרוך בהעשרה בשיעורי תיאוריה, דבר המוסיף לידע ומשפר את היכולת המוסיקלית של ילדנו.
  כהורים, נדרשת גם מאתנו מחויבות לבחירה בלימודי נגינה, החל בהסעות, הקפדה על אימונים, ותיאום מלא עם המורים והצוות. בצד מחויבות זו יש הרבה נחת והנאה, בין אם בשמיעת מוזיקה בחלל הבית כרקע לפעילות השוטפת, אם בקונצרטים היחידניים או של ההרכבים והתזמורות ואם בכך שילידנו משתתפים בכנסים של משרד החינוך בכל רחבי הארץ או אפילו מייצגים את "מרכז יובל" במשלחות לחו"ל.
  כל זאת הודות למורים, מנצחים, הנהלה וצוות מקצועיים, אכפתיים וחמים.
  ממליצים בחום לכל מי שהמוזיקה גורמת לו הנאה 😊

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   למה ללמוד נגינה דווקא אצלכם?

   מרכז יובל למוסיקה הוא קונסרבטוריון גדול ומנוסה ובפיקוח משרד החינוך, שמקפיד הן על תכנית לימודים מקצועית ומסודרת והן על היחס האישי והחוויה של התלמיד. אצלנו המורים הטובים ביותר שיודעים איך לגשת לתלמידים בכל גיל וללוות אותם מהצעדים הראשונים עם הכלי ועד להצלחה בבגרות במוסיקה. ההשתתפות בהרכבים ובתזמורות ובשיעורי התיאוריה המוסיקלית משלימים את הלימוד וההופעות באירועים עירוניים, ארציים ובין-לאומיים הופכים את הנגינה לחוויה בלתי נשכחת!

   מה אם אין לי כלי? האם אפשר לשכור אצלכם כלי נגינה?

   אפשר! במרכז יובל למוסיקה מגוון כלי נשיפה וקשת לתלמידים מתחילים, כך שאפשר להירשם ולהתחיל לנגן מיד! השירות בעלות חודשית. בנוסף, תלמידי פסנתר ותופים מוזמנים לבוא ולהתאמן בבית מרכז יובל על בסיס מקום פנוי.

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי