מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  דבר המנהל

  אני שמח להזמין את ילדי העיר חיפה לקחת חלק בפעילות החינוכית המוסיקלית של מרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער חיפה, הוא הקונסרבטוריון העירוני.

  מאחורינו אלפי בוגרים, בניהם כאלה שהמשיכו את הדרך המקצועית לעולם המוסיקה ועברו מסלול של נגינה בתזמורות צה"ל, המשיכו לימודים במוסדות להשכלה גבוהה בתחום ורבים אחרים שלקחו זאת כתחביב.

  מרכז יובל למוסיקה מהווה מרכז לחינוך מוסיקלי הפותח צוהר לעולם המוסיקה לכלל ילדי העיר חיפה במגוון רחב של כלי נגינה וסגנונות.

  מרכז יובל מלווה את התלמידים מגיל הגן ועד בחינות הבגרות במוסיקה ומפעיל מערך לימודי רתמוסיקה בגני הילדים בעיר, לימודי מוסיקה יחידניים בכלל כלי הנגינה, לימודי תיאוריה קבוצתיים ונגינה קבוצתית במגוון גופי ביצוע, שהם שותפים פעילים בנוף התרבותי בעיר, בארץ ואף בפסטיבלים ואירועים בינלאומיים.

  מחקרים מוכיחים כי לימודי נגינה מקנים מיומנויות יחודיות חשובות ומועילות מאוד להתפתחות ילדים ובני נוער ואני מזמין את ילדי העיר מכיתה א – י"ב לקחת חלק במפעל המוסיקלי האיכותי שלנו.

  בברכה,

  רן פולסקי

  מנהל מרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער חיפה

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם השיעורים הם פרטניים?

   השיעורים במרכז יובל הם פרטניים, מורה ותלמיד אחד-על-אחד, וכל תלמיד מקבל יחס אישי ומנגן יצירות לפי התקדמותו והעדפותיו. בנוסף, כל תלמיד מוזמן להצטרף לתזמורת או הרכב נגינה ולשיעורי תיאוריה קבוצתיים. במרכז יובל למוסיקה מתקיימים שיעורים באורך שלושים, ארבעים וחמש או שישים דקות. שיעורים של שלושים דקות מומלצים לתלמידים צעירים בשנתם הראשונה, וכדאי להאריך את השיעור עם התקדמות התלמיד ליצירות מורכבות יותר.

   מאיזה גיל כדאי להתחיל ללמוד נגינה?

   במרכז יובל אנו ממליצים להתחיל ללמוד נגינה על כינור, צ'לו, פסנתר או חלילית החל מכתה א', וכלי נשיפה, הקשה, גיטרה ופיתוח קול החל מכתה ד'.

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי