מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  אלדד שילוח – מורה לתופים וכלי הקשה סימפוניים

  אלדד נולד בצרפת וגדל בירושלים. הוא למד חלילית עם אביו המוזיקולוג, אמנון שילוח, לאחר מכן פסנתר בטרם עבר ללמוד נגינה בכלי הקשה.

  לאחר שירותו הצבאי, הוא התקבל ללימודים באקדמיה למוזיקה בירושלים שם השלים ב-1987 תואר ראשון בכלי הקשה. לאחר מכן הוא השלים , בשנת 89, תואר שני בהצטיינות בכלי הקשה באוניברסיטת אינדיאנה בארה"ב. במהלך לימודיו הוא השתתף בקורסים כלליים עם תלמידי המחלקה התיאורטית ואף למד קומפוזיציה. כמו כן הוא למד במשך שנה בפריז.

  אלדד ניגן כטימפניסט/ נגן כלי הקשה עם רוב התזמורות בארץ, ניגן בהרכבים רבים למוזיקה בת זמננו (קפריזמה, יובל, אנסמבל המאה ה-21 וכו'), ליווה שיעורי מחול והוא הרבה להופיע בהצגות ילדים עם הרכב נגנים והשחקן אלי גורנשטיין. כמו כן הוא הנחה קונצרטים לגיל הרך ונתן הרצאות מקדימות לקונצרטים לקהל באי התזמורת.

  אלדד מלמד כלי הקשה במרכז יובל , בקונסרבטוריון שליד האקדמיה למוזיקה בירושלים ומעביר סדנת כלי הקשה בתיכון מטרוווסט-רעננה. הוא הלחין , בעיקר לכלי הקשה, ויצירותיו יצאו לאור בצרפת בהולנד ובארה"ב. הן בוצעו בארץ ובחו"ל. כמו כן, הוא נמנה על צוות הבוחנים בבחינות הבגרות בנגינה.

  כיום, הוא משמש כנגן ראשון בתזמורת הסימפונית חיפה וכעורך התכניות שלה.

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   למה ללמוד נגינה דווקא אצלכם?

   מרכז יובל למוסיקה הוא קונסרבטוריון גדול ומנוסה ובפיקוח משרד החינוך, שמקפיד הן על תכנית לימודים מקצועית ומסודרת והן על היחס האישי והחוויה של התלמיד. אצלנו המורים הטובים ביותר שיודעים איך לגשת לתלמידים בכל גיל וללוות אותם מהצעדים הראשונים עם הכלי ועד להצלחה בבגרות במוסיקה. ההשתתפות בהרכבים ובתזמורות ובשיעורי התיאוריה המוסיקלית משלימים את הלימוד וההופעות באירועים עירוניים, ארציים ובין-לאומיים הופכים את הנגינה לחוויה בלתי נשכחת!

   האם אתם מגישים לבגרות במוסיקה?

   כן! קונסרבטוריון מרכז יובל כבר הגיש בהצלחה רבה עשרות תלמידים לבגרות בהיקף של 5 יח"ל ברסיטל נגינה. תכנית הלימודים היא בפיקוח משרד החינוך והמורים המקצועיים שלנו מנוסים בהגשה לבחינות בגרות, לתזמורות ארציות, תחרויות, ולמבחני קבלה לבתי ספר למוסיקה, תזמורת צה"ל ומעמד מוזיקאי מצטיין

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי