מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  לימודי מוסיקה למבוגרים

  ייחודה של שיטת לימוד מוסיקה למבוגרים מאפשרת בכל גיל ללמוד לשיר, לנגן בכלי הנגינה הנבחר או לשלוט באומנות ההלחנה המוזיקלית. אם אתם רוצים ללמוד לנגן בפסנתר, ללמוד לשיר, או פשוט לנגן את הקטעים האהובים עליכם מהתווים או להלחין מוזיקה ולאלתר, המורים של  מרכז יובל למוסיקה יעזרו לכם להגשים את החלומות והרצונות שלכם.

  איך כדאי להתחיל לימודי מוסיקה למבוגרים?

  אם מעולם לא למדתם מוזיקה לפני כן, מומלץ להתחיל את לימודי מוסיקה למבוגרים בשיעורי נגינה בפסנתר. היכרות עם כלי הפסנתר תעזור לכם ללמוד את יסודות האוריינות המוזיקלית כמו קריאת טקסט מוזיקלי, מבנים מוזיקליים בסיסיים ועוד, לפתח את השמיעה המוסיקאלית על ידי שירה מתווים, בחירת מנגינה וליווי, הנחוצה לכל סוג של מחזמר, פעילות, בין אם זה שירה, הלחנת מוזיקה או לימוד נגינה בכלי נגינה שונים.

  שיעור פסנתר נמשך לרוב 55-60 דקות. כבר בשיעורים הראשונים תוכלו לנגן יצירות מוזיקליות פשוטות. מכיוון שמבוגרים כבר פיתחו טעם מוזיקלי, כאשר המורה בוחר את הרפרטואר על פי העדפות התלמיד. בשיעורי המוזיקה תוכלו ללמוד יצירות בסגנון קלאסי, פופ או ג'אז. כדי להגיע לתוצאה טובה, מומלץ להתאמן לפחות 2 פעמים בשבוע עם מורה ולפחות 2 פעמים בשבוע לבד.

  מסלול לימוד מוסיקה למבוגרים: כך תוכלו לנגן על כל כלי נגינה

  כל אחד יכול ללמוד לנגן בפסנתר, ללא קשר לגיל. והכי חשוב, אתם חייב להיות בעלי זיקה למוזיקה ושמיעה מוסיקאלית. אם אתם יכולים להבחין בין צליל אחד למשנהו ולתפוס את השינוי בקצב, מזל טוב! זה הזמן לשקול לימודי מוסיקה למבוגרים. אנשים תמיד ובכל עת נמשכו למוזיקה, כי זו צורת האמנות היחידה שיכולה ליצור כל מצב רוח. במרכז יובל למוסיקה תפגשו אנשים מכל הגילאים. חלקם רצו ללמוד לנגן בפסנתר או לשיר מילדותם, חלקם סיימו בית ספר למוזיקה ומאוד רוצים להעלות את רמת המיומנות שלהם. אבל כולם מגיעים עם מטרה אחת – לשלוט בכלי נגינה ולהפתיע את עצמם ואת החברים שלהם. אם גם אתם רוצים להיות חלק מקהילה שאוהבת מוסיקה, רוצים להעשיר את הידע שלכם, לרכוש מיומנויות חדשות ולשפר את היכולות הנגינה הקיימות צרו קשר עם מרכז יובל למוסיקה.

   

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   מה אם אין לי כלי? האם אפשר לשכור אצלכם כלי נגינה?

   אפשר! במרכז יובל למוסיקה מגוון כלי נשיפה וקשת לתלמידים מתחילים, כך שאפשר להירשם ולהתחיל לנגן מיד! השירות בעלות חודשית. בנוסף, תלמידי פסנתר ותופים מוזמנים לבוא ולהתאמן בבית מרכז יובל על בסיס מקום פנוי.

   אילו כלים אפשר ללמוד אצלכם?

   במרכז יובל למוסיקה ניתן ללמוד לנגן על כלי הנגינה האקוסטיים: כל מגוון כלי הנשיפה מעץ וממתכת, כלי קשת, תופים וכלי הקשה, גיטרה, פסנתר ופיתוח קול.

   לכל השאלות
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי