מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  לימוד גיטרה

  גיטרה קלאסית: משתייך למשפחת כלי המיתר.

  הפקת הצליל בכלי נעשית על-ידי פריטה באמצעות האצבעות על המיתרים. הרטטת המיתר מועברת לתיבת התהודה, שם מהדהדים הצלילים ומועברים לסביבה.

  בנוסף ללימודי הכלי, נהנים תלמידי מחלקה זו משעורי תיאוריה של המוסיקה המקנים להם השכלה תיאורתית במקצועות המוסיקליים, וחיוניים להשלמת והעשרת הידע.​​​

  לחצו כאן לצפייה במורים לגיטרה

   

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   מה אם אין לי כלי? האם אפשר לשכור אצלכם כלי נגינה?

   אפשר! במרכז יובל למוסיקה מגוון כלי נשיפה וקשת לתלמידים מתחילים, כך שאפשר להירשם ולהתחיל לנגן מיד! השירות בעלות חודשית. בנוסף, תלמידי פסנתר ותופים מוזמנים לבוא ולהתאמן בבית מרכז יובל על בסיס מקום פנוי.

   האם השיעורים הם פרטניים?

   השיעורים במרכז יובל הם פרטניים, מורה ותלמיד אחד-על-אחד, וכל תלמיד מקבל יחס אישי ומנגן יצירות לפי התקדמותו והעדפותיו. בנוסף, כל תלמיד מוזמן להצטרף לתזמורת או הרכב נגינה ולשיעורי תיאוריה קבוצתיים. במרכז יובל למוסיקה מתקיימים שיעורים באורך שלושים, ארבעים וחמש או שישים דקות. שיעורים של שלושים דקות מומלצים לתלמידים צעירים בשנתם הראשונה, וכדאי להאריך את השיעור עם התקדמות התלמיד ליצירות מורכבות יותר.

   לכל השאלות

   מידע נוסף בנושא

   מורה לגיטרה בחיפה

   כמעט כל אחד ואחת מאתנו רוצים לקבל הזדמנות להראות את הכישורים והיכולות שלנו מול אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. בוודאי כאשר מדובר בעולם כל כך תחרותי כמו עולם המוזיקה, אם אתם לא מקבלים את הכלים המתאימים לנגן על גיטרה כבר בגיל צעיר, יהיה קשה מאוד להגיע לרמה המקצועית שאתם רוצים להגיע אליה. בדיוק מהסיבה הזו, היום יש יותר ויותר הורים שמבקשים לחפש מורה לגיטרה בחיפה לילדים בגיל צעיר, כדי לפתח את יכולות הנגינה של הילד וליצור אפיק נוסף של כישרון מוזיקלי אשר ישרת את הילד לאורך כל חייו הבוגרים. הבחירה של מורה לגיטרה בחיפה, מובילה רבים מההורים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של מרכז יובל למוסיקה  ולבחור לעבוד עם צוות שהוכיח את כישוריו.

   איך לבחור מורה לגיטרה בחיפה?

   על מנת שתוכלו לבחור מורה לגיטרה בחיפה, אתם צריכים קודם כל להבין מה הן הדרישות והציפיות שלכם במהלך השיעורים. חשוב לשבת עם הילד ולייצר תיאום ציפיות מספק של כל תהליך הלמידה. כדי להגיע להצלחה צריך להתחייב וכל מורה לגיטרה בחיפה יסביר לכם עד כמה חשובה היא הנכונות של הילד להשקיע זמן ומאמצים מעבר לשיעורים הפרונטליים. זאת אומרת שתיאום הציפיות חייב להתבצע גם מול הילד וגם מול המורה. ברגע שהגעתם למצב שבו יש לכם מורה שמתאים לכל הציפיות, אתם מבקשים לבחון את הכימיה מול המורה ואת ההרגשה שהילד מקבל בנגינה בסיסית. תמיד אפשר להחליף מורה לגיטרה אם בשיעורים הראשונים אתם לא מצליחים ליצור את החיבור, אבל כדאי לתת זמן ולהתרגל לטכניקות העבודה של המורה.

   מורה לגיטרה בחיפה – אתכם לאורך כל הדרך

   הלקוחות שבוחרים לפנות לעזרת הצוות המקצועי של מרכז יובל למוסיקה הם הורים שמעוניינים להשקיע בעתיד הילדים שלהם בכמה שיותר דרכים. ואנחנו, אנשי המרכז, רוצים להיות שם בכל הרגעים החשובים שלכם ושל הילדים שלכם, הכל כדי להקנות לכם את הכלים להצליח ליצור מוזיקה ייחודית על בסיס שיעורי נגינה יצירתיים ומעניינים במיוחד, שמתאימים לקבוצות גילאים שונות.

   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי