מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  לימוד גיטרה

  גיטרה קלאסית: משתייך למשפחת כלי המיתר.

  הפקת הצליל בכלי נעשית על-ידי פריטה באמצעות האצבעות על המיתרים. הרטטת המיתר מועברת לתיבת התהודה, שם מהדהדים הצלילים ומועברים לסביבה.

  בנוסף ללימודי הכלי, נהנים תלמידי מחלקה זו משעורי תיאוריה של המוסיקה המקנים להם השכלה תיאורתית במקצועות המוסיקליים, וחיוניים להשלמת והעשרת הידע.​​​

  לחצו כאן לצפייה במורים לגיטרה

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   איפה מופיעות התזמורות של מרכז יובל?

   תזמורות הנוער וההרכבים הקאמריים של מרכז יובל מופיעים באופן קבוע בקונצרטים של הקונסרבטוריון, באירועים עירוניים, בכנסים של הפיקוח על לימודי המוסיקה של משרד החינוך, באירועים ארציים וכן בפסטיבלים ותחרויות מסביב לעולם!

   האם ההשתתפות בתזמורות ובשיעורי התיאוריה המוסיקלית היא בתוספת תשלום?

   לא! ההשתתפות בהרכבים, בתזמורות ובשיעורי התיאוריה היא ללא תוספת עלות לתלמידי מרכז יובל מעבר לעלות השיעור הפרטני, מתוך התפיסה שהשיעור עם המורה, שיעור התיאוריה וההשתתפות בתזמורת הם שלושה חלקים חשובים ובלתי נפרדים מלימוד הנגינה, והחוויה היא לא שלמה בלי אחד מהם. תלמידים ממסגרות אחרות מוזמנים להנות מהשתתפות בתזמורות ושיעורי התיאוריה של קונסרבטוריון מרכז יובל בעלות חודשית.

   לכל השאלות

   מידע נוסף בנושא

   מורה לגיטרה בחיפה

   כמעט כל אחד ואחת מאתנו רוצים לקבל הזדמנות להראות את הכישורים והיכולות שלנו מול אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. בוודאי כאשר מדובר בעולם כל כך תחרותי כמו עולם המוזיקה, אם אתם לא מקבלים את הכלים המתאימים לנגן על גיטרה כבר בגיל צעיר, יהיה קשה מאוד להגיע לרמה המקצועית שאתם רוצים להגיע אליה. בדיוק מהסיבה הזו, היום יש יותר ויותר הורים שמבקשים לחפש מורה לגיטרה בחיפה לילדים בגיל צעיר, כדי לפתח את יכולות הנגינה של הילד וליצור אפיק נוסף של כישרון מוזיקלי אשר ישרת את הילד לאורך כל חייו הבוגרים. הבחירה של מורה לגיטרה בחיפה, מובילה רבים מההורים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של מרכז יובל למוסיקה  ולבחור לעבוד עם צוות שהוכיח את כישוריו.

   איך לבחור מורה לגיטרה בחיפה?

   על מנת שתוכלו לבחור מורה לגיטרה בחיפה, אתם צריכים קודם כל להבין מה הן הדרישות והציפיות שלכם במהלך השיעורים. חשוב לשבת עם הילד ולייצר תיאום ציפיות מספק של כל תהליך הלמידה. כדי להגיע להצלחה צריך להתחייב וכל מורה לגיטרה בחיפה יסביר לכם עד כמה חשובה היא הנכונות של הילד להשקיע זמן ומאמצים מעבר לשיעורים הפרונטליים. זאת אומרת שתיאום הציפיות חייב להתבצע גם מול הילד וגם מול המורה. ברגע שהגעתם למצב שבו יש לכם מורה שמתאים לכל הציפיות, אתם מבקשים לבחון את הכימיה מול המורה ואת ההרגשה שהילד מקבל בנגינה בסיסית. תמיד אפשר להחליף מורה לגיטרה אם בשיעורים הראשונים אתם לא מצליחים ליצור את החיבור, אבל כדאי לתת זמן ולהתרגל לטכניקות העבודה של המורה.

   מורה לגיטרה בחיפה – אתכם לאורך כל הדרך

   הלקוחות שבוחרים לפנות לעזרת הצוות המקצועי של מרכז יובל למוסיקה הם הורים שמעוניינים להשקיע בעתיד הילדים שלהם בכמה שיותר דרכים. ואנחנו, אנשי המרכז, רוצים להיות שם בכל הרגעים החשובים שלכם ושל הילדים שלכם, הכל כדי להקנות לכם את הכלים להצליח ליצור מוזיקה ייחודית על בסיס שיעורי נגינה יצירתיים ומעניינים במיוחד, שמתאימים לקבוצות גילאים שונות.

   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי