מרכז יובל למוסיקה – הקונסרבטוריון העירוני חיפה | מנגנים ביחד

לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם

  לימוד פיתוח קול

  שירה הוא אחד האינסטינקטים הראשונים של בני האדם, הדרך המוסיקלית הקלה ביותר להביע רגשות של שמחה, עצב, התרגשות ואחרים.

  פיתוח הקול היא דרך ללמוד איך אנו מפיקים צלילים, איך אנו נושמים, ואיך מבטאים את הרגשות שלנו במוסיקה וצלילים.

  בשיעורי פיתוח קול לומדים הפקת צליל נכונה, מרחיבים את המנעד ולומדים גם הגשת שיר ועמידה מול קהל.

  שיעורי פיתוח קול מתקיימים אחת לשבוע במרכז יובל. התלמידים משתתפים בקונצרטים ופעילויות המרכז במהלך השנה.

  לחצו כאן לצפייה במורים לפיתוח קול

  לקביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית לילדכם

  מלא את הפרטים וניצור קשר בהקדם
   שאלות נפוצות

   מאיזה גיל כדאי להתחיל ללמוד נגינה?

   במרכז יובל אנו ממליצים להתחיל ללמוד נגינה על כינור, צ'לו, פסנתר או חלילית החל מכתה א', וכלי נשיפה, הקשה, גיטרה ופיתוח קול החל מכתה ד'.

   האם רק ילדים יכולים ללמוד נגינה? עד איזה גיל אפשר להתחיל ללמוד נגינה?

   אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד נגינה על כלי! אנחנו במרכז יובל מלמדים תלמידים בכל הגילאים ומאמינים שנגינה היא תחביב חשוב ומפתח שיעשיר את חייו של כל מי שיעסוק בו, כך שאף פעם לא מאוחר להגשים את החלום!

   לכל השאלות

   מידע נוסף בנושא

   שיעור פיתוח קול

   החלומות האומנותיים של אנשים רבים, בדרך כלל לא יוצאים לפועל בגלל סיבות טכניות. חלק מאיתנו רוצים לפתח קריירה ברמה המקצועית בתחומים אחרים, ואחרים פשוט לא ממש יודעים איך לקחת את הכישרון הבסיסי שיש להם בתחום השירה ולהפוך אותו לכדי קריירה מצליחה. אחת הטכניקות הטובות ביותר להתמודדות עם האתגר הזה, היא פנייה לעזרתם של מומחים בתחום המוזיקה, אשר יכולים להציע לכם שיעור פיתוח קול מקצועיים. שיעור פיתוח קול הוא כלי חזק מאוד שבו אתם יכולים לעשות שימוש על מנת ללמוד איך לנצל את הכישרון שלכם, וללמוד טיפים מקצועיים ומיומנויות מאנשים שכבר למדו דבר אחד או שניים על עולם המוזיקה ומבינים איך אפשר לעזור לכם, כמו אנשי הצוות המקצועיים של מרכז יובל למוסיקה.

   אנחנו יודעים איך ללוות אתכם לאורך כל השלבים עם שיעור פיתוח קול

   יש הבדל בין זמרים מנוסים שמגיעים לקבל שיעור פיתוח קול, לבין ילדים צעירים שאף פעם לא עמדו על הבמה. לכל אחד מהאנשים שמגיעים למרכז יובל למוזיקה, יש צורך ייחודי. אנשי הצוות המיומנים שלנו יודעים מהו הצורך ואיך אפשר לענות עליו בצורה המדויקת ביותר וכך בונים את תוכנית העבודה המתאימה לכל תלמיד, תוך חשיבה על התפתחות אישית ומקצועית. התוצאה הסופית היא חוויית למידה מעשירה ומעצימה, שעוזרת כמעט לכל אחד להשיג את היעדים שלו בתחום המוזיקה.

   מה חשוב לדעת על שיעור פיתוח קול?

   שיעור פיתוח קול הוא:

   1. חוויה מעצימה ומשחררת –  אנשים שלא מרגישים מספיק בטוחים בעצמם ומתמודדים עם קושי לעלות על הבמה בגלל תחושות אישיות, יכולים למצוא את הדרכים לפתח ביטחון עצמי ולעמוד זקופים על הבמה בכל רגע נתון.
   2. למידה של התנהגות פיזית חדשה –  שירה היא פעולה פיזית של הגוף, ולכן צריך ללמוד את הניואנסים הקטנים של ההתנהגות שצריכה להתרחש בזמן שאתם עומדים על הבמה.

   הכוונה של הטובים ביותר –  גם אם אתם מגיעים לשיעור כאשר יש לכם ניסיון בתחום, עבודה עם מורה מקצועי לפיתוח קול תתן לכם אפשרות לעבוד על הפרטים הקטנים ולדייק בתהליך הנשימה והפקת הצליל וכך להשלים את ההופעה שלכם מתוך תחושת עוצמה והצלחה.

   לימוד פיתוח קול

   זמרים שרוצים להשתלב בתחום השירה, במיוחד כשמדובר בתחום תחרותי ובקהילה מקצועית קטנה, יודעים שהדרך הטובה ביותר להפוך את התחביב למקצוע היא ללמוד פיתוח קול אצל מורה מקצועי שידע לקחת את היכולות ולמקסם אותן. לימוד פיתוח קול הוא לא רק חלום, אלא גם חוויה שאתם רוצים לעבור לצידם של טובי המומחים המקצועיים בתחום, ולכן הבחירה לפנות לתהליך לימוד פיתוח קול היא בחירה מושכלת שמתבססת על מחשבה ותכנון של שלבי ההתפתחות ומחייבת בחירה מדויקת של המלווה שלכם. אנחנו, אנשי הצוות המיומנים של מרכז יובל למוסיקה, מבינים את הצורך ומחפשים כל הזמן דרכים להפוך את תהליכי הלמידה של הסטודנטים שלנו, להצלחות אמתיות בעולם המוזיקה, כך שחווית הלמידה תהיה פרקטית במיוחד.

   לימוד פיתוח קול – שלב אחרי שלב בונים יחד את הקריירה

   לימוד פיתוח קול הוא תהליך מאוד מוקפד שבו צריכים לעבוד על יכולות וטכניקות רבות בו זמנית. כאשר אין לכם את כל הידע בתחום המוזיקה ואתם רוצים לקבל כלים, תהליך הלמידה חייב להיות מובנה ולהסתמך על בסיס הידע של המורים שלכם. במרכז יובל, אנחנו נשתף אתכם בכל שלבי התכנון והעבודה על פיתוח הקול שלכם ונוכל להפוך את החוויה למעשירה ומיוחדת יותר, תוך כדי שאתם רוכשים את המיומנויות שיעשו אתכם זמרים טובים ומקצועיים יותר.

   איך נראה תהליך לימוד פיתוח קול?

   תהליך לימוד פיתוח קול מתבסס בדרך כלל על שלושה שלבים:

   1. הערכה ואבחון היכולות – מה הן היכולות הווקאליות שעומדות לרשותכם היום? האם אתם מסוגלים לשיר בסולמות הגבוהים או הנמוכים? איך אתם מנהלים את זרימת האוויר במהלך השירה? האבחון הראשוני הוא מהלך חשוב בהבנת הצרכים שלכם.
   2. בניית תוכנית עבודה – מה הן המטרות שאתם רוצים להגיע אליהן? מה הוא סגנון השירה המועדף עליכם? ומה הן היכולות בפועל שאליהן ניתן לשאוף לאורך התהליך?
   3. שיפור יכולות – לאחר קבלת הכלים הבסיסיים, חשוב לבדוק אילו שיפורים קטנים יביאו אתכם למצוינות המוזיקלית שמגיעה לכם ואיך טיפים של מומחים יסגרו את הפערים שיכולים להיות לכם בהבנה התיאורטית והמעשית.
   שיווק דיגיטלי שיווק דיגיטלי